Strona główna » Płatności

Płatności

1. Dostępnymi w Sklepie internetowym formami płatności są:
a) Przedpłata na konto Sprzedającego tradycyjnym przelewem bankowym
Należności za zamówione Towary wraz z kosztami dostawy należy uiszczać na numer konta: 33 1600 1462 1896 1158 6000 0001
W tytule przelewu należy podać numer e-zamówienia, otrzymanego w mailu potwierdzającym.
Dokonanie wpłaty w niepoprawnej kwocie, jak i bez numeru zamówienia, może znacznie wydłużyć termin realizacji.

b) Przedpłata za pomocą wybranego systemu płatności elektronicznych
(PayU), także przy użyciu kart kredytowych (obsługiwane karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro)

2. Płatności za pomocą systemu płatności elektronicznych realizowane są w ten sposób, że Zamawiający dokonujący płatności za Zamówienie zostaje przekierowany do wybranego serwisu transakcyjnego. Po zalogowaniu się na stronę  wybranego banku, Zamawiający otrzymuje gotowy do zaakceptowania formularz przelewu z odpowiednią kwotą, tytułem przelewu i danymi Sprzedającego. Po zaakceptowaniu przelewu, Zamawiający zostaje z powrotem przekierowany do Sklepu internetowego.

3.Płatności za pomocą systemu płatności elektronicznych PayU obsługuje spółka PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Grunwaldzkiej 182, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000274399, o kapitale zakładowym w wysokości 4.000.000 PLN, w całości opłaconym, NIP: 779-23-08-495, REGON 300523444, krajowa instytucja płatnicza, nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego, wpisana do Rejestru usług płatniczych pod numerem IP1/2012.

4.Dane osobowe Zamawiającego przekazywane są za pomocą systemu płatności elektronicznych spółce PayU S.A., która to spółka jest administratorem danych osobowych.

5.W przypadku przedpłaty, Sprzedający oczekuje na opłacenie Zamówienia przez 7 Dni roboczych od zawarcia Umowy sprzedaży. W wypadku niewywiązania się przez Zamawiającego z obowiązku zapłaty za Zamówienie w terminie, o którym mowa zdaniu poprzednim, zamówienie zostanie anulowane.

6.Czas rozpoczęcia realizacji Zamówienia pokrywa się z momentem wpływu wpłaty na rachunek bankowy Sprzedającego podany w potwierdzeniu Zamówienia (w razie płatności tradycyjnym przelewem) lub z momentem uzyskania przez Sprzedającego informacji o zapłacie z systemu płatności elektronicznych, lub też z momentem zawarcia Umowy sprzedaży (w razie płatności za pobraniem).

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu